Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio
ul. Grunwaldzka  86, 60-311 Poznań

Nr konta: 09 1090 2255 0000 0005 8000 0192

swift: WBKPPLPP, bank: BZ WBK S.A.

 

KRS: 0000039129, Telefon: 0 (prefix) 618-621-321 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strony Web: www.medicus.ump.edu.pl oraz www.facebook.com/fundacja.redemptorismissio

Skorzystaj z poniższej możliwości i przekaż środki dla Fundacji online:Nad Twoim bezpieczeństem czuwa znana i renomowana Firma w braży przelewów internetowych - PayPal, obsługująca płatności z Naszej Strony.


Do siedziby Fundacji można dojechać tramwajami linii 1, 6, 13, 15 i autobusami linii 82, 69.


 

Justyna Janiec-Palczewska

v-ce prezes Fundacji, p.o. Prezes Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Akademii Sztuk Pięknych. Jej największą pasją jest malarstwo, nie tylko własne. Zaczytuje się w reportażach i biografiach. Bardzo pragnie być „zmianą, którą chce widzieć w świecie”. Dla Fundacji pracuje od 2001r. 

Sylwia Kubala

ukończyła studia o kierunku rachunkowość. W wolnych chwilach z pasją uprawia nording walking. Jest pracownikiem biurowo-księgowym od 2003r. Jeśli masz pytania w sprawie faktur, płatności, darowizn… skontaktuj się z Sylwią.

Monika Pacholak-Wiśniewska

ukończyła studia na Akademii Rolniczej. W wolnym czasie angażuje się w życie parafii i kościoła. W Fundacji pracuje od 1998r. na stanowisku koordynatora ds. wysyłki. Wszystkim wolontariuszom robi najlepsze na świecie herbaty zimowe. Smakują wyśmienicie również latem.

Jacek Jarosz

ukończył studia m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Z wykształcenia jest ratownikiem medycznym i promotorem zdrowia. Pasjonuje się turystyką górską i podróżami zgodnie z zasadą „im dalej od najbliższego hotelu, tym lepiej”. Od 2012r. jest wolontariuszem Fundacji, aktualnie pełni funkcję asystenta zarządu.


Logotypy Fundacji - materiał promocyjny

Prezentujemy Nasze logo Fundacji, w następujących formatach: PNG oraz JPG. Logo moża umieścić na swojej stronie wraz z odnośnikiem do strony Fundacji www.medicus.ump.edu.pl

 

Logotyp prostokontny w formacie - PNG, JPG

Logotyp kwadratowy w formacie - PNG, JPG

 


Szkoła z misją

Zapraszamy do uczestnictwa w programie "Szkoła z misją" poprzez umieszczenie na własnej stronie internetowej loga programu:

 

kod HTML:

<a href="http://www.medicus.ump.edu.pl" target="_blank"><img alt="" src="http://www.medicus.ump.edu.pl/images/O-nas/do-artykulow/szkola-z-misja-duze.png"/></a>