Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio

Nr konta: 09 1090 2255 0000 0005 8000 0192

swift: WBKPPLPP, bank: BZ WBK S.A.

Dane teleadresowe:

ul. Junikowska  48, 60-163 Poznań  - Centrum Wolontariatu pon-pt 8-16, we wtorki do 18

 

KRS: 0000039129, Telefon: 609-210-184 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strony Web: www.medicus.ump.edu.pl oraz www.facebook.com/fundacja.redemptorismissio

Skorzystaj z poniższej możliwości i przekaż środki dla Fundacji online:Do Siedziby Fundacji można dojechać tramwajami linii 1, 13 do przystanku "Grotkowska" i dalej przejść pieszo ul. Junikowską.

 

 

 

 

Justyna Janiec-Palczewska

prezes Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Akademii Sztuk Pięknych. Jej największą pasją jest malarstwo, nie tylko własne. Zaczytuje się w reportażach i biografiach. Bardzo pragnie być „zmianą, którą chce widzieć w świecie”. Dla Fundacji pracuje od 2001r.

Sylwia Kubala

ukończyła studia o kierunku rachunkowość. W wolnych chwilach z pasją uprawia nording walking. Jest pracownikiem biurowo-księgowym od 2003r. Jeśli masz pytania w sprawie faktur, płatności, darowizn… skontaktuj się z Sylwią.

Monika Pacholak-Wiśniewska

ukończyła studia na Akademii Rolniczej. W wolnym czasie angażuje się w życie parafii i kościoła. W Fundacji pracuje od 1998r. na stanowisku koordynatora ds. wysyłki. Wszystkim wolontariuszom robi najlepsze na świecie herbaty zimowe. Smakują wyśmienicie również latem.

Ania Kurkowiak

Ukończyła studia na kierunku wschodoznawsto i filologia rosyjska na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Jest mamą trójki wspaniałych synów. Jej hobby, to podróże, jazda na rowerze i sporty zimowe. W Fundacji jest odpowiedzialna m.in. za projekty pomocowe i współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

Jacek Jarosz

wiceprezes Fundacji, ukończył studia m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Z wykształcenia ratownik medyczny i spec. zdrowia publicznego. Pasjonuje się turystyką górską i podróżami zgodnie z zasadą „im dalej od najbliższego hotelu, tym lepiej”. Aktualnie pracuje na stanowisku koordynatora ds. wolontariatu.


Logotypy Fundacji - materiał promocyjny

Prezentujemy Nasze logo Fundacji, w następujących formatach: PNG oraz JPG. Logo moża umieścić na swojej stronie wraz z odnośnikiem do strony Fundacji www.medicus.ump.edu.pl

 

Logotyp prostokontny w formacie - PNG, JPG

Logotyp kwadratowy w formacie - PNG, JPG

 


Klauzula RODO 

Plik informacyjny nt. ochrony danych osobowych